facebook
youtube

12. Ročník mezinárodního tanečního festivalu

Festivalovým autobusem do Zlína na Kadera Attou – The Roots

3.10.2016

V neděli 23. října vyvrcholí už 9. ročník mezinárodního festivalu TANECVALMEZ. V Městském divadle ve Zlíně vystoupí vynikající francouzský soubor pod vedením Kadera Attou se svým dechberoucím představením The Roots. Pořádající ZUŠ B-Art vypravuje na toto představení autobus, který do Zlína odveze diváky z Valašského Meziříčí a okolí.

Festival TANECVALMEZ se poprvé ve své historii odehraje také v Městském divadle ve Zlíně a příznivci tanečního umění se letos mohou těšit na opravdovou lahůdku. Do České republiky zavítá vůbec poprvé přední francouzský soubor Centre Chorégraphique National de La Rochelle s představením, ve kterém se střídají styly blízké nejen mladému publiku – street, break dance i současný tanec.

Jedná se o jeden a půl hodinovou choreografii, ve které jedenáct výjimečných tanečníků předvádí na jevišti neuvěřitelný taneční výkon za doprovodu strhující hudby a použití originálních rekvizit.

Pořádající ZUŠ B-Art vypravuje pro diváky z Valašského Meziříčí a okolí na toto jedinečné představení autobus. Přihlašovat si můžete emailem na zitkova.zuzana@b-artskola.cz, případně na tel. č. 725 550 167. Autobusovou dopravu hradí škola. Pro rezervaci místa v autobuse je nutné uvést čísla sedadel zakoupených vstupenek na představení. 

Vstupenky jsou v předprodeji přes rezervační web Městského divadla ve Zlíně - ZDE

23. října ve Zlíně od 19 hodin Kader Attou – The Roots – show, která vás nadchne, ohromí, zvedne ze sedadel a vyrazí vám dech.